Jadwiga Łukaszczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.11.2009
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.11.2009
Głos Wielkopolski
Choć odeszłaś cicho,
pozostawiając ból i zmartwienie.
Twoje serce ciągle bije,
gdyż w naszej pamięci żyjesz.
Pełni smutku i żalu zawiadamiamy, że dnia 14 listopada 2009 r.
odeszła od nas po długiej chorobie nasza kochana
Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
ś + p
Jadwiga Łukaszczyk
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 19 listopada 2009 r.
o godzinie 10.00 w kościele pw. Matki Boskiej Bolesnej przy ul. Głogowskiej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 11.30 na cmentarzu górczyńskim.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia