Odszedłeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.08.2007
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.08.2007
Nowosci
"Odszedłeś cicho i bez pożegnania,
Jak Ktoś, Kto nie chce swym odejściem smucić,
Jak Ktoś, Kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 sierpnia 2007 roku po ciężkiej chorobie zasnął w Bogu opatrzony Sakramentami Świętymi mój kochany Mąż, nasz Tata, Dziadek, Teść, Brat, Szwagier i Wujek
śp. Stefan Benke
lat 68
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 29 sierpnia 2007 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłego w Domu Pogrzebowym CCK przy ul. Grudziądzkiej 192. O godz. 12.00 nastąpi wyprowadzenie z Domu Pogrzebowego do kościoła p.w. Matki Boskiej Zwycięskiej przy ul. Podgórnej, gdzie zostanie odprawiona Msza Św. żałobna. Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Żwirki i Wigury).
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Autokar zostanie podstawiony o godz. 10.45 przy ul. Legionów 57.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia