Serdecznie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.12.2004
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.12.2004
Express Bydgoski
Serdecznie dziękujemy
dr.n.med. Grzegorzowi Pulkowskiemu
oraz całemu personelowi medycznemu
Kliniki Chorób Wewnętrznych i Gastroentorologii
Wojewódzkiego Szpitala im. Biziela w Bydgoszczy
za okazaną pomoc i troskliwą opiekę nad
płk. Józefem Ulfig
Wyrazy wdzięczności
składa żona, syn z żoną oraz wnuki.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia