Jam jest Z
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.06.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.06.2005
Express Bydgoski
Jam jest Zmartwychwstanie i Życie, kto we mnie wierzy, choćby i umrę, żyć będzie"
Utwierdzeni tą prawdą , powiadamiamy, że dnia 26.06.2005r. odszedł do Pana
śp. Henryk Dziok
artysta muzyk
lat 78
mój najukochańszy Mąż, kochany i dobry Tato, Teść i Dziadek, Brat, Szwagier i Wujek.
Pogrzeb połączony z mszą św. odbędzie się dnia 01.07.2005r. o godz. 14.00 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej w Bydgoszczy
O modlitwę za spokój Jego duszy proszą rodzinę i przyjaciół
żona i syn z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia