Gdyby mił
This was published in the following publications on 13.12.2004:
Nowosci
This was published in the following publications on 13.12.2004:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać
byłabyś z nami""
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11.12.2004 roku zasnęła w Bogu opatrzona sakramentami Świętymi nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Bratowa, Szwagierka i Ciocia
ś.p. JADWIGA PODOBIEŃSKA
lat 76
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 14.12.2004 roku o godz. 11.00 wyprowadzeniem z kaplicy szpitalnej na Bielanach do Katedry św. Janów, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Gałczyńskiego (od Gałczyńskiego).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony o godz. 10.45 przy kaplicy na Bielanach. Prosimy o nieskładanie kondolencji.
End of content
No more pages to load