Siostra Glozioza z domu Wiktoria Bilicka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.08.2010
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.08.2010
Gazeta Lubuska
,,Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych..." ks. Jan Twardowski Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 28 sierpnia 2010 roku odeszła od nas na zawsze ukochana SIOSTRA i CIOCIA śp. Wielebna Siostra GLORIOZA z domu WIKTORA BILICKA Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dziś, 31 sierpnia 2010 roku o godz. 11.10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku siostra Jadwiga i bratanice
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia