Dziękujemy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.06.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.06.2007
Express Bydgoski
Dziękujemy
Pracownikom Hospicjum im. ks. J. Popiełuszki w Bydgoszczy: dr. Piotrowi Bielickiemu
zespołowi pielęgniarskiemu: Tomaszowi Zawadzkiemu, Danucie Wieczkowskiej, Joannie Kozłowskiej, Annie Olszak.
Za pomoc i opiekę medyczną w domu nam moim mężem, naszym ojcem i dziadkiem
śp. Zygmuntem Królem
żona oraz dzieci z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia