Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.08.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.08.2006
Express Bydgoski
+
"Żyłaś dla nas, kochałaś nas wszystkich"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 08.08.2006 r. odeszła moja kochana żona, nasza mama i teściowa
śp.Teresa Szmyt
z domu Lajblich
lat 74
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w dniu 11.08.2006r. o godz. 11.30 w kościele parafii pw. Św. Mateusza w Fordonie.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy
Pogrążona w smutku Rodzina.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia