Ja jestem
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.05.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.05.2005
Express Bydgoski
"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.
Jeśli ktoś we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie
(J. 11, 25)
Dnia 22 maja 2005 r. Bóg powołał do siebie
śp.
s.Kamilę Kuchta
ze zgromadzenia sióstr Elżbietanek
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie dnia 25.05.2005 r. o godz. 11.00 w kościele MBNP przy ul. Ugory.
Kochana Siostro dziękujemy Ci za Twoje ogromne serce, mądre rady, za przyjaźń, za Boga, którym sie z nami dzieliłaś, za Wszystko...
Dziś nasze serca złączone są w modlitwie i skupieniu.
Grono przyjaciół
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia