Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.07.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.07.2005
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać a łzy wskrzeszać byłabyś jeszcze z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 19.07.2005 odeszła moja kochana żona, nasza mama, teściowa i babcia
Śp.
Wanda Miler
lat 59
Pogrzeb odbędzie się dnia 21.07.2005r. o godz. 11:30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy
Pogrążona w smutku rodzina
Prosimy o nie składanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia