Odszedłeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.03.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.03.2005
Express Bydgoski
"Odszedłeś tak nagle, że ani uwierzyć, ani się pogodzić"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 17.02.2005r odszedł od nas nasz kochany syn i wnuk
Śp. Adam Stanisławski lat 36
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 07.03.2005r o godz. 8.00 w kaplicy M. B. Częstochowskiej w Bazylice.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 10.45 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
W smutku pogrążeni rodzice i babcia Celina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia