Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.02.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.02.2005
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy że dnia 28.01.2005r. zasnęła w Bogu nasza kochana siostra, babcia, teściowa
śp. Marta Raupuk
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 4.02.2005r. o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika przy ul. Kaplicznej 1 - Siernieczko w Bydgoszczy
pogrążona w smutku rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia