Ja jestem
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.09.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.09.2005
Nowosci
"Ja jestem Zmartwychwstanie i Życie.
Kto we Mnie wierzy nie umrze na wieki"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22 września 2005 roku zmarła moja kochana Żona, Córka, Bratowa i Szwagierka
śp. JADWIGA WÓJCIK
z domu Janczak, lat 63
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 27 września 2005 roku o godz. 14.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich do kościoła O.O. Paulinów na Skarpie, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na nowym Cmentarzu Parafialnym przy ul. Poznańskiej.
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony o godz. 14.00 przy Domu Pogrzebowym "Sotor", przy ul. Bażyńskich.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia