co mnie s
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.02.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.02.2007
Express Bydgoski
"..co mnie spotkało i Was nie minie,
ja jestem w domu a Wy w gościnie"
Dnia 30 stycznia 2007r. zasnął w Bogu najukochańszy i nalepszy mąż i tatuś
śp.WOJCIECH BARZYK
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w dniu 01.02.2007r. o godz. 10:00 w kaplicy przy kościele w Białych Błotach
Pogrzeb odbędzie się dnia 1 lutego 2007r. o godz. 13;00 na cmentarzu Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy.
W głębokim smutku pogrążona
żona z córkami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia