Dla nas ży
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.05.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.05.2006
Express Bydgoski
Dla nas żyłaś, najdroższą nam byłaś, Dzisiaj serca nasze płaczą, że już nigdy Ciebie nie zobaczą
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 8 maja 2006r odeszła nasza kochana Mamusia, Teściowa i Babcia śp. Stanisława Zawiślak z domu Orwat lat 69 Pogrzeb poprzedzony mszą św. odbędzie się dnia 10 maja 2006r., o godz. 14.00 na cmentarzu parafialnym w Cielu
Pogrążona w smutku Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia