Bardzo nam
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.03.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.03.2005
Express Bydgoski
Bardzo nam przykro i ogromnie żal, że zmarł nasz klubowy i partyjny przyjaciel
MAREK OLEWIŃSKI
-Poseł na Sejm RP II, III i IV kadencji.
Opuścił nas na zawsze Człowiek wielkiej kultury osobistej i politycznej, niezłomny i prawy w poglądach i czynach, oddany wyborcom i województwu kujawsko-pomorskiemu,
poseł kompetentny, merytoryczny i pracowity.
Marek od roku współtworzył z nami Socjademokrację Polską.
Szkoda, że to wszystko już się skończyło.
Żonie, dzieciom i rodzinie
składamy szczere wyrazy współczucia
posłowie Anna Bańkowska i i Bogdan Lewandowski z SdPl.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia