Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.06.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.06.2005
Nowosci
„Żyłaś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 21.06.2005 roku zasnęła w Bogu po długiej i ciężkiej chorobie moja kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia i Ciocia
śp.
ELŻBIETA ALBRECHT
z domu Skabowska, lat 86
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 24 czerwca 2005 roku o godz. 10.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego „Sotor” przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony o godz. 10.00 przy Domu Pogrzebowym "Sotor", przy ul. Bażyńskich.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia