Odeszłaś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.05.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.05.2005
Express Bydgoski
"Odeszłaś tak wcześnie, że ani uwierzyć, ani sie pogodzić.
Żyłaś dla nas i dla innych, kochaliśmy Cię wszyscy"
Z sercem pełnym bólu i żalu zawiadamiamy, ze dnia 17 maja 2005r. zmarła tragicznie moja kochana córka
śp.
Natalia Olek
zd. Kaniecka
lat 33
Msza św. odprawiona zostanie dnia 20.05.2005r. o godz. 13.30 w kościele pw. Św. Wawrzyńca w Nakle n/Notecią.
Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu w Nakle n/Notecią
Pogrążeni w smutku
tata z żoną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia