Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2005
Nowosci
"Spieszmy się kochać ludzi
bo tak szybko odchodzą"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26.03.2005 roku zmarła opatrzona sakramentami św. moja kochana Siostra,nasza Ciocia, Szwagierka, Kuzynka i Bratowa
śp. AGNIESZKA KOSOBUCKA
lat 79
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 31.03.2005 roku o godz. 15.00 wyprowadzeniem ciała z kaplicy szpitalnej na Bielanach do kościoła p.w. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy u. Wybickiego
Pogrążona w smutku
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia