Serdecznie
This was published in the following publications on 05.01.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 05.01.2007:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego ukochanego Męża, naszego Tatusia, Teścia, Dziadka, Brata, Szwagra, Wujka i Kuzyna
śp. Edwarda Ordon
Rodzinie, Księżom z parafii Św. Józefa, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Delegacjom za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
Żona z Dziećmi
End of content
No more pages to load