Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2004
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2004
Express Bydgoski
,,Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...
Kochamy wciąż za mało i stale za późno...''
/ks. Jan Twardowski/
Z wielkim bólem zawiadamiamy, że dnia 4 grudnia 2004r. zakończyła swoje bardzo pracowite życie , opatrzona sakramentami świętymi nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp. Pelagia Rosińska lat 92
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 7 grudnia 2004r. (wtorek) o godz. 13.00 w kościele św. Mikołaja w Starym Fordonie.
Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu przy ul. Piastowej po uoczystości w kościele.
Pogrążona w smutku rodzina.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia