Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.09.2004
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.09.2004
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2.09.2004 r odszedł od nas mój kochany mąż, nasz drogi tatuś, teść i dziadek
śp. Edmund Wytyk
lat 92
Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się dnia 07.09.2004 r o godz. 14.00 na cmentarzu Św. Trójcy - Jary w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona rodzina.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia