Serdecznie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.02.2006
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.02.2006
Nowosci
Serdecznie dziękuję wszystkim
a jednocześnie każdemu z osobna, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca uczestniczyli we mszy św. żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
śp. Antoniego Wąsickiego
za wieńce, kwiaty, modlitwę i wyrazy współczucia Rodzinie, Znajomym, Sąsiadom, bardzo licznym Delegacjom, Księdzu z Parafii p.w.M.M.Kolbego Staroście Toruńskiemu dr Eugeniuszowi Lewandowskiemu, Pracownikom Starostwa, Zarządowi Powiatu a w szczególności Jerzemu Wierzchowskiemu, Pracownikom Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Toruniu, Centrum Pogrzebowemu "USKOM" Żona z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia