r
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.05.2010
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.05.2010
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. lek. med. Wandy Zyg długoletniej ordynator szpitala dzieciecego w Opolu (1957-1991). Na zawsze pozostanie w naszej pamieci jako wspanialy człowiek, skromny, pracowity, szczery i koleżenski. Swoją postawą wzbudzała szacunek i zaufanie przełożonych i podwładnych. Ceniona i lubiana przez małych pacjentów. Rodzinie zmarłej wyrazy szczerego współczucia składają Dyrektor i Pracownicy Samodzielnego Specjalistycznego ZOZ nad matką i Dzieckiem w Opolu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Artur Piecha
16 l