I zgasło
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.04.2004
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.04.2004
Express Bydgoski
"...I zgasło nasze kochane słoneczko..."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,że dnia 05.04.2004 odeszła od nas najukochańsza mama, babcia i prababcia
śp.
Franciszka Rybicka
z domu Chocholska
lat 85
Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 07.04.2004 o godz 9.00 w kościele Św. Mikołaja w Inowrocławiu. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu Parafii Św. Mikołaja w Inowrocławiu 07.04.2004 o godz 10.00
Pogrążeni w głebokim smutku i nieutulonym żalu
córka Renia z mężem Andrzejem
wnuczka Magdusia
wnuczka Dorocia z mężem Jackiem i synkiem Marcinkiem
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia