Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.10.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.10.2005
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 18.10.2005 r. zmarła nagle Nasza Kochana Siostra, Bratowa, Szwagierka i Ciocia
Śp. ELŻBIETA SIDORUK
z domu Drzażdżewska
lat 76
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 21.10.2005 r. o godz. 13.00 wyprowadzeniem z kaplicy przyszpitalnej na Bielanach do kościoła pw. św. Józefa, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. Ceremonia Pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu w Ciechocinie.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autokar zostanie podstawiony przy kościele po Mszy Św. o godz. 13.45.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia