Elżbieta Piekarczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.09.2009
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.09.2009
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 14.09.2009 r. odeszła od nas ukochana Mama, Babcia i Prababcia ŚP Elżbieta Piekarczyk Msza święta żałobna odprawiona zostanie w dniu 17.09.2009 r. o godz. 13.00 w kościele parafialnym św. Mikołaja przy ul. św, Antoniego 30. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w tym samym dniu o godz. 14.40 w kaplicy na Cmentarzu Osobowickim. Pogrążone w smutku Córki z Rodzinami.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia