Złote serc
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.02.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.02.2006
Express Bydgoski
Złote serce mamo miałaś, od życia dużo nie chciałaś, za to bardzo nas kochałaś. Wspomnienia o Tobie mamo to balsam dla naszych dusz. Odeszłaś ... Bo tak chciał Bóg.
Z wielkim bólem zawiadamiamy, że dnia 3 lutego 2006 r. odeszła do domu Ojca nasza ukochana mama
śp. Stefania Trepczyńska
przeżywszy lat 88
Msza św. żałobna odprawiona zostanie 8 lutego 2006 r. (środa) o godz. 11.30 w Kościele P.W. Chrystusa Króla przy ul. Lotników.
Po mszy św. ceremonia pogrzebowa na cmentarzu Parafialnym Św. Trójcy -Jary.
Pogrążeni w zadumie rozstania córki i brat zakonny Łucjan.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia