Dziękujemy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.08.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.08.2005
Express Bydgoski
Dziękujemy Wszystkim,
którzy w bolesnych chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele współczucia i tak licznie uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej naszej najukochańszej Matki, Teściowej, Babci i Prababci
śp.
Czesławy Szczepaniak
a w szczególności za opiekę medyczną dla Hospicjum im. Ks. Jerzego Popiełuszki, oraz dla szpitala im. Biziela (Oddział Ortopedii, Interny i Chirurgii), przyjaciołom, sąsiadom i krewnym
serdeczne podziękowania składa rodzina Zmarłej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia