PODZIĘKOWA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.04.2004
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.04.2004
Express Bydgoski
PODZIĘKOWANIE
lekarzom i pielęgniarkom z Zespołu Opieki Paliatywnej DOMU SUE RYDER, a szczególnie pani Dorocie Mizielskiej, lekarzom i pielęgniarkom z Katedry Chirurgii Szpitala im. J. Biziela i Centrum Onkologii w Bydgoszczy
za troskę i opiekę medyczną w czasie choroby naszego syna
śp. TOMASZA PAJĄCZKOWSKIEGO
serdeczne podziękowania składają
Grażyna, Edward i Agnieszka Pajączkowscy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia