Odeszłaś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2005
Express Bydgoski
"Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak ktoś, kto nie chce swym odejściem smucić, jak ktoś, kto wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11.08.2005 r. zasnęła w Bogu nasza kochana mama, teściowa i babcia
ŚP. Feliksa Grzegorczyk lat 78
Z domu Mrozińska
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 18.08.2005 r. o godz. 8.00 w kościele Chrystusa Króla przy ul. Stawowej-Błonie.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Kcyńskiej
W smutku pogrążona rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia