Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.01.2004
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.01.2004
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas
kochałaś nas wszystkich"
Z sercem pełnym bólu i smutku
zawiadamiamy, źe dnia 9.01r. odeszła
od nas na zawsze moja najukochańsza
żona, nasza mamusia, babcia, siostra,
szweagierka, ciocia
ś.p.
Elżbieta Jastrzębska
z d. Tymińska
lat 44
Msza św. odbędzie się dnia 13.01
o godz 8.00 w parafii św. Wojciecha
przy ul. Kanałowej w Bydgoszczy
Pogrzeb odbędzie się 13 stycznia 2004 r.,
o godz 12.15 na cmentarzu przy ul. Wiślanej
w Bydgoszczy
Pogrążony w smutku mąż, dzieci i wnuczka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia