Odszedłeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.04.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.04.2005
Express Bydgoski
"Odszedłeś za wcześnie,
słońce zgasło choć dzień był jeszcze."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
10 kwietnia 2005 r zmarł nasz kochany siostrzeniec
Śp. Marek Szczerbakowski
lat 36
Pogrzeb odbędzie się dnia 15 kwietnia 2005 r (piątek) o godz. 13:00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia
17 kwietnia 2005 r (niedziela) o godz. 8:00
w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli przy Placu Kościeleckich 7.
Pogrążeni w smutku
wujkowie Janek i Edek
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia