Bożena Jakóbczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.07.2011
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.07.2011
Gazeta Wrocławska
Po walce z chorobą odeszła nasza koleżanka
ŚP
Bożena Jakóbczak
Osoba z sercem na dłoni, zaangażowana w wiele wydarzeń,
pełna optymizmu, życzliwa, ciepła, wiecznie uśmiechnięta.
Pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego
przekazują najgłębsze wyrazy współczucia
Rodzinie i Bliskim
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia