Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.05.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.05.2005
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 11.05.2005 r. odszedł nagle mój kochany mąż i nasz tatuś
śp. Leszek Pacek lat 49
Msza św. żałobna odprawiona zostanie 14.05.2005 r. o godz. 11.oo w kościele Św.Wawrzyńca w Dobrczu.Pogrzeb odbędzie się po mszy świętej na cmentarzu przy kościele.
Pogrążone w smutku
żona i córki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia