Serdeczne
This was published in the following publications on 14.10.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 14.10.2005:
Express Bydgoski
Serdeczne podziękowanie pani dr Elżbiecie Buszko - Sikora
za długoletnią opiekę medyczną, niezłomność w walce o zdrowie i życie mamy
śp. Gertrudy Szypryt
oraz
wszystkim lekarzom i pielęgniarkom chirurgii Oddziału A i B, OIOM Szpitala Miejskiego im. dr Emila Warmińskiego w Bydgoszczy
za troskliwą opiekę i życzliwość
wdzięczna rodzina
End of content
No more pages to load