Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.06.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.06.2005
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 08.06.2005r. zasnął w Bogu nasz kochany tatuś, teść, brat, dziadek, szwagier i wujek
śp. Stanisław Pawlaczyk
lat 69
Pogrzeb z msza św. odbędzie się dnia 11.06.2005r. (sobota) o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym przy Al. St. Kardynała Wyszyńskiego - Bielawki
Pogrążona w smutku
rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia