Stanisław Wilkoń
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.10.2012
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.10.2012
Dziennik Polski
Z głębokim żalem żegnamy zmarłego w dniu 1 października 2012 roku
Dr. med. Stanisława Wilkonia
specjalistę chorób wewnętrznych,
wieloletniego Dyrektora Szpitala Miejskiego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.
Założyciela i Pierwszego Ordynatora III Oddziału Chorób Wewnętrznych.
Wspaniałego Lekarza oddanego pacjentom,
Nauczyciela i Wychowawcę kilku pokoleń lekarzy.
Cześć Jego pamięci.
Lekarze i pielęgniarki III Oddziału Chorób Wewnętrznych
Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie
Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy zmarłego w dniu 1 października 2012 r.
Dr. med. Stanisława Wilkonia
wieloletniego Dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego
oraz Ordynatora III Oddziału Chorób Wewnętrznych,
wspaniałego Lekarza i Nauczyciela wielu pokoleń lekarzy.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy serdecznego współczucia i żalu
składają
Lekarze i Pielęgniarki II Oddziału Chorób Wewnętrznych i Kardiologii
Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
10 l
Katarzyna
11 l
Marek Janiczak
13 l
Natalia
13 l