Roman Kensik

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.07.2010
Dziennik Bałtycki

"Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci."

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi

prof. dr. hab.inż.
Romana Kensika

Wybitnego specjalisty z zakresu urządzeń spawalniczych.
Pozostanie w naszej pamięci jako szlachetny Człowiek, Przyjaciel i wielki Patriota

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie Zmarłego

składają

pogrążeni w smutku przyjaciele i współpracownicy ze Stoczni Gdańskiej Działu Głównego Spawalnika oraz Pracowni Spawalnictwa "PROMORU"

Plaża

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 29 lipca 2010 roku odszedł od nas ukochany
Roman Kensik
dr hab. inż. prof. Politechniki Częstochowskiej i Gdańskiej
Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 2 sierpnia 2010 roku o godz. 11.00 w kościele parafialnym Najświętszej Maryi Panny Królowej Różańca Świętego, Gdańsk-Przymorze, plac Najświętszej Maryi Panny 1.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu Srebrzysko (kaplica przy bramie głównej).
Pogrążona w żalu rodzina

Z głębokim zalem zawiadamiamy, że w dniu 29 lipca 2010r. zmarł nagle
ś.p.
dr hab. inż. Roman Kensik
prof. nadz. Politechniki Gdańskiej
były pracownik Instytutu Technologii Materiałów Maszynowych i Spawalnictwa Wydziału Mechanicznego
Technologicznego Politechniki Gdańskiej.
Autor licznych i cenionych publikacji naukowych, człowiek prawego serca i niezłomnej uczciwości
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 2 sierpnia 2010r. w kościele pw. NMP Królowej Różańca Świętego na Przymorzu o godz. 11.00.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia na cmentarzu Srebrzysko o godz. 13.00.
Wyrazy głębokiego współczucia dla Żony i najbliższej Rodziny
składa
Dziekan i pracownicy Wydziału Mechanicznego
Politechniki Gdańskiej

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 29 lipca 2010 r. zmarł
Prof. dr hab. inż. Roman Kensik
emerytowany profesor Politechniki Gdańskiej
Zmarły pozostanie w naszej pamięci jako wzór naukowca tworzącego dla przemysłu, wspaniałego nauczyciela akademickiego i dobrego człowieka. Był autorytetem w dziedzinie technologii spawalnictwa. W roku 1987 pełnił funkcję Prodziekana Wydziału Elektrycznego.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy współczucia
składają
dziekan, Rada Wydziału i pracownicy
Wydziału Elektrotechniki i Automatyki

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Darek Wiszowaty


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Darek


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Darek


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Antoni Smaga


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ryszard Szwoch z przyjaciólmi


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia