Andrzej Steciwko

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.01.2013
Gazeta Wrocławska

"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać byłbyś z nami"
W dniu 30 grudnia 2012 roku w wieku 62 lat
nagle zmarł nasz ukochany Mąż, Tata i Dziadek
prof. dr hab. n. med.
Andrzej Steciwko
Nabożeństwo żałobne odbędzie się dnia 4 stycznia 2013 roku
o godzinie 11.00 w kościele pw. św. Faustyny
przy ulicy Jackowskiego 40 we Wrocławiu.
W trakcie mszy odbędzie się uroczyste pożegnanie, a następnie odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku,
na cmentarz parafialny przy ulicy Smętnej.
Żona z dziećmi i wnukami oraz teściowa

Plaża

Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
prof. zw. dr. hab. n. med. Andrzeja Steciwko
Założyciela i organizatora Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu oraz Prezesa Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.
Wyrazy żalu i współczucia z powodu śmierci
składają
Zarząd Spółki oraz pracownicy Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego nr 2 WROBIS S.A.

„Ludzie, których kochamy zostają na zawsze,
bo pozostawili ślady w naszych sercach”
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 30 grudnia 2012 roku odszedł od nas
Prof. dr hab. Andrzej Steciwko
Prekursor medycyny rodzinnej w Polsce,
wieloletni kierownik Katedry i Zakładu Medycyny Rodzinnej
Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Żegnamy wspaniałego Szefa, Wielkiego Nauczyciela, Lekarza i Dobrego Człowieka.
Pogrążonej w bólu rodzinie
wyrazy głębokiego współczucia składają
Współpracownicy z Zakładu Medycyny Rodzinnej

„Żegnając przyjaciela, nie płacz,
ponieważ jego nieobecność ukaże ci to,
co najbardziej w nim kochasz”
Khalil Gibran
30 grudnia 2012 roku odszedł od nas niespodziewanie
Prof. dr hab. Andrzej Steciwko
Nasz Szef i Mentor oraz Przyjaciel, na którego zawsze mogłyśmy liczyć i któremu zawdzięczamy tak wiele...
Człowiek dobry, prawy i życzliwy, zawsze gotów nieść pomoc i wsparcie.
Panie Profesorze, na zawsze pozostanie Pan w naszych sercach i naszej pamięci.
Agnieszka i Dagmara

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w Pokoju Panie Profesorze

Piotr


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jacek Pejka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ryszard Andrzejak 09.01.2013


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ANETA MARECKA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ola Szymańska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marek Szewczyk w raz z rodziną


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Beata Rypniewska-​Mosor


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

justyna


13 l

<p>Podziekowania</p> <p>Panie Profesorze</p> <p>Dziekuje za wspaniale wyklady, zyczliwosc, pogode i sile ducha i kazde dobre slowo jakie Pan mnie jako studentowi i moim kolegom i kolezankow z roku w PMWSZ w Opolu okazal. Dziekuje</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Krupa Tomasz


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Halina .J. Coborowska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa Rypniewska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Donata


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Donata Kurpas


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Przemek


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Aleksandra


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna NG


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dorota


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sylwia Maciejczyk


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Łącząc się w smutku..</p> <p>Chociaż nie wiele było okazji do spotkań, bo nie było czasu, to czuję, czuję że została przerwana więź. W sercu pozostaje smutek i pamięć, jego serdeczny uśmiech, dobre słowo i życzliwość.</p> <p>Chrześnica</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Halina J. C.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka Milczarek


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka Milczarek


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mirosław Orzeł


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia