Andrzej Marciniak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.08.2009
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.08.2009
Dziennik Bałtycki
Pogrążonej w żałobie Rodzinie śp. Andrzeja Marciniaka serdeczne wyrazy współczucia składają członkowie Klubu Wysokogórskiego „Trójmiasto”
„Zaszumiały cię powietrza I ruszyłaś sam na szlak Ten ostatni, ten najlepszy Przyszedł czas, Pan dał ci znak” Dnia 7 sierpnia w słowackich Tatrach zakończył swą ziemską wspinaczkę nasz Przyjaciel śp. Andrzej Marciniak Nie umiera ten, kto żyje we wspomnieniach innych. Ty, Twoje wyprawy i nasze wspólne wędrówki na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Agnieszko i Łukaszu - jesteśmy z Wami Przyjaciele i koledzy ze Stowarzyszenia Podróżników „HORYZONT”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 7 sierpnia 2009 r. odszedł nasz Ukochany Mąż i Tatuś śp. Andrzej Marciniak Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 14 sierpnia 2009 r. o godz. 13.00 w kościele pw. św. Jana, Gdańsk, ul. Świętojańska. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 15.00 na cmentarzu Srebrzysko (nowa kaplica). Agnieszka i Łukasz
Dnia 7 sierpnia 2009 r. podczas wspinaczki w Tatrach Słowackich zginął śp. Andrzej Marciniak Nasz Przyjaciel ze wspólnych wypraw kajakowych, rowerowych i narciarskich. Będzie nam Ciebie brakowało. Agnieszko, Łukaszu - jesteśmy i będziemy z Wami. Przyjaciele
Z niewysłowionym bólem żegnamy śp. Andrzeja Marciniaka taternika i himalaistę Odszedł w dniu 7 sierpnia 2009 r. odpadając z blokiem skalnym na stokach Wielkiej Rywocińskiej Turni w Tatrach. Przyjaciele z drugiego końca liny i współtowarzysze ostatniego tatrzańskiego wyjazdu. Jacek z Basią, Jasiu z Hanią, Marcin, Marek, Piotrek z Basią, Tomek, Waldek z Marylką
Żonie Agnieszce, synowi Łukaszowi Rodzinie i Przyjaciołom wyrazy głębokiego współczucia z powodu tragicznej śmierci Andrzeja Marciniaka wybitnego polskiego himalaisty, uczestnika słynnej wyprawy na Mount Everest w 1989 roku Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz
Marcin Andrzej Marciniak himalaista, taternik Przyjaciel 7 sierpnia 2009 roku odszedł w swojej wielkiej pasji na Ryworcińskiej Turni. Agnieszko, Łukaszu z bólem i tęsknotą Hania, Jasiu, Karol
Z głębokim smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci śp. Andrzeja Marciniaka Polskiego himalaisty, zdobywcy Mount Everestu Serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie i Przyjaciołom składa Roman Zaborowski Wojewoda Pomorski
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Tomek
16 l
Michał Bernaś
16 l
Agnieszka Lewińska
16 l