Waldemar Wilk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.12.2009
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.12.2009
Głos Wielkopolski
Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 20 grudnia 2009 r. zmarł
ś + p
Waldemar Wilk
pułkownik WP w stanie spoczynku
radca prawny Izby Okręgowej w Poznaniu
Był kochany, dobry, mądry i prawy.
Bardzo nam Go brakuje.
Zatroskani
Żona, Córka, Zięć i Wnuki
Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 29 grudnia 2009 r. o godzinie 12.00
na cmentarzu parafialnym przy ul. św. Antoniego w Poznaniu – Starołęce.
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia