Wacław Polowczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.01.2013
Oleśniczanin
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.01.2013
Oleśniczanin
„Nikt nie jest przygotowany na smutek, lecz świadomość, że w pobliżu są ludzie gotowi nieść pomoc, pomaga”.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy okazali wiele życzliwości i wsparcia w ostatnich chwilach
śp. Wacława Polowczyka
Pani doktor Dorocie Adamczyk-Gajdzie oraz pielęgniarce p. Wandzie za troskliwą, pełną szacunku opiekę, a także wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, duchowego wsparcia, współczucia i życzliwości, i wzięli liczny udział w uroczystościach pogrzebowych. Szczególnie serdecznie dziękujemy księdzu kapelanowi mjr. Zbigniewowi Krzesińskiemu, księdzu proboszczowi Zdzisławowi Paduchowi i asyście wojskowej
Bożena Polowczyk, Wioletta i Ryszard
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia