Głęboką ża
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.01.2004
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.01.2004
Express Bydgoski
Głęboką żałobą okrył nas dzień, w którym odszedł do Pana nasz Ukochany
śp.GWIDON GIL
Pragniemy wyrazić swą wdzięczność wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej: Księdzu Edwardowi Wasilewskiemu, Księdzu Wojciechowi Ciesielskiemu, Bratu Szymonowi Zaporowiczowi, Rodzinie, Krewnym, Przyjaciołom, Koleżankom, Kolegom, Znajomym, Sąsiadom.
Dziękujemy za modlitwę, liczny udział we Mszy św. i Komunii św., za złożone kwiaty oraz słowa współczucia i otuchy.
Z głębi serca dziękujemy Księdzu Edwardowi Wasilewskiemu za opiekę, wsparcie duchowe i uczczenie w tak pięknych słowach pamięci naszego Drogiego Zmarłego.
Za wszelkie dobro - Bóg zapłać.
żona i synowie z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia