Złote ser
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.02.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.02.2005
Express Bydgoski
"Złote serce miałeś, od życia niewiele chciałeś
Odszedleś tak cichutko, że trudno uwierzyć, a tym bardziej się pogodzić"
Przepełnieni ogromnym bólem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 16.02.2005r. odszedł do wieczności mój kochny, jedyny Brat i Wujek
śp. Henryk Ślachciak lat 70
Pogrzeb odbędzie się dnia 18.02.2005r. o godz. 12.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo
Pogrążona w smutku siostra Maryla
Marek, Ewa, Hania i Beata z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia