W szpitaln
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.10.2004
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.10.2004
Express Bydgoski
W szpitalnej salce z dużymi oknami spokojnie kończyłeś tylko
przy nas życie.
Chwile szczęśliwe i smutne czasami na przemian wracały do Ciebie tato i do nas.
Odszedłeś cichutko od nas, a za drzwiami tej sali życie wciąż trwa.
Ludzie chodzą, tak jakby nic się nie stało. Na zawsze pozostaniesz tato w naszych sercach.
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA
Za okazane serce, współczucie i uczestnictwo we Mszy św. oraz ceremonii pogrzebowej
Mojego taty,dziadziusia i teścia
śp.
ROMANA WRÓBLEWSKIEGO
Naszej rodzinie, przyjaciołom, znajomym,ks Proboszczowi z Parafii p.w Św.Rodziny na Piaskach.
Lekarzom, pielęgniarkom oraz wolontariuszom z Hospicjum im ks.J.Popiełuszki
Lekarzom, pielęgniarkom z Kliniki Chorób Wewnętrznych, Gastroenterologii i Chorób Naczyń Szpitala im. Biziela w Bydgoszczy
a w szczególności
Naszej przyjaciółce i oddanemu do ostatnich chwil lekarzowi mojego taty
dr.MAGDALENIE GRZYBEK
składają
córka Beata z mężem Jarkiem i dziećmi.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia