Odszedłeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2005
Express Bydgoski
"Odszedłeś cicho i bez pożegnania jak ktoś, kto nie chce swym odejściem smucić, jak ktoś, kto wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą więścią wrócić"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 16.02.2005r. zasnął w Bogu mój kochany mąż, nasz drogi tata, teść i dziadek
śp. Henryk Ślachciak lat 70
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 18.02.2005r. o godz. 8.30 w kościele Św. Polskich Braci Męczenników.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrąż żona i synowi z rodzinami
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia