Wiesław Sęczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.01.2012
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.01.2012
Dziennik Łódzki
Dnia 13 stycznia 2012 r. zmarł mój Brat
Ś+P
Wiesław Sęczak
„Warszawiak”
Pogrzeb odbędzie się dnia 20 stycznia br. (piątek) o godz. 12.00 na cmentarzu na Mani, ul. Solec 11.
Grażyna Rurowicz
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Wiesiu. K.
11 l
RIP
13 l
znowu. K.
14 l