Pani Elżbi
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.11.2004
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.11.2004
Express Bydgoski
Pani
Elżbiecie Orłowskiej
dyrektor Gimnazjum nr 20 i Szkoły Podstawowej nr 21 w Bydgoszczy
Wyrazy serdecznego współczucia z powodu śmierci
MATKI
składają nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi Gimnazjum nr 20 i Szkoły Podstawowej nr 21
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia