Zabrałeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.03.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.03.2005
Express Bydgoski
„Zabrałeś Boże to, co najcenniejsze -
Serce Syna.”
Pogrążeni w żalu i smutku zawiadamiamy, że dnia
14 marca 2005 r zasnął nasz kochany syn, brat, szwagier i wujek
Śp. Tomasz Wróblewski
lat 31
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia
16 marca 2005 r (środa) o godz. 7:00 w kościele pw. Św. Wojciecha przy ul. Kanałowej 6. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13:30
na cmentarzu przy ul. Chojnickiej (Czyżkówko)
w Bydgoszczy.
W smutku pogrążeni
rodzice i brat z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia